اسید رنگبر ماشین


رنگ خودرو از جمله موارد مهمی است که در ارزش گذاری آن مورد توجه قرار میگیرد و اغلب مالکان آنها دقت ویژه ای در نگهداری از آن دارند. عوامل مختلفی رنگ خودرو ها را تهدید میکند.

این عوامل دو دسته هستند:

  1. عوامل فیزیکی (دستمال های نامناسب، تمیز کردن غیر اصولی و…)
  2. عوامل شیمیایی (شامل باران اسیدی، اکسید شدن، اشعه ماورا بنفش، مایع شست و شو نامناسب)

اسید رنگبر

اسید برای از بین بردن رنگ ماشین

چندین روش برای از بین بردن رنگ ماشین وجود دارد که شامل استفاده از گازوئیل، محلول های پاک کننده، خاک رس و …

اما جدا از این روش های غیر مستقیم، یک روش وجود دارد که بسیار مستقیم و بسیار قوی در بردن رنگ ماشین است. نام این محصول؛ اسید رنگ بر است. اسید رنگ بر در از بین بردن رنگ ماشین بسیار خوب و قوی است و به راحتی این کار را برای شما انجام می‌دهد.

اسید رنگ‌بر ماده ای است مفید در از بین بردن رنگ ماشین می‌باشد. این محصول در نوع قلیایی و اسیدی موجود است و عرضه می‌شود. این ماده به راحتی بدون آسیب زدن به رنگ ماشین، رنگ آن را از بین می‌برد. شما می‌توانید این محصول را به آسانی با بهترین کیفیت و بهترین قیمت بازار از شرکت بزرگ شیمی مارکت سپاهان تهیه کنید.

در برخی موارد برای اصلاح رنگ ماشین و رنگ آمیزی مجدد از اسید رنگ بر استفاده میشود. اسیدرنگ بر ماده است برای پاک کردن انواع رنگ و پوشش موجود روی سطح.

این مواد بر دو پایه قلیایی و اسیدی موجود هستند. این رنگ ها برای از بین بردن رنگ استاتیک و رنگ روغنی استفاده میشود و غالبا بدون آسیب به سطح مورد نظر کار را انجام میدهد.

About The Author

Views: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 9 =