اسید سیتریک صنعتی چیست؟


اسید سیتریک صنعتی چیست؟

اسید سیتریک نوعی اسید ضعیف با فرمول شیمیایی C6H8O7می باشد. این ماده کاربردهای فراوانی در بخش های مختلف از جمله صنایع غذایی، کشاورزی و صنعت دارد.

در این مطلب قصد داریم در مورد اسید سیتریک صنعتی و کاربردهای آن صحبت کنیم. غالبا این ماده را به عنوان نوعی خوراکی و افزودنی به مواد غذایی فساد پذیر می شناختیم. پس اسید سیتریک صنعتی چیست؟ این ماده چه موارد استفاده ای در صنعت دارد و چه بهره هایی از آن گرفته می شود؟ به طور کلی باید گفت که در صنعت در بخش تولید مواد تمیز کننده از این ماده استفاده می شود و هم چنین در صنایع داروسازی هم شاهد استفاده از اسید سیتریک صنعتی هستیم. در ادامه شما را با این ماده بیش تر آشنا می کنیم.

 

 

موارد مصرف اسید سیتریک

همان طور که در قسمت قبل اشاره شد، عمده موارد مصرف اسید سیتریک در صنعت، در بخش تولید تمیز کننده هاست. اسید سیتریک دارای خاصیت اتصال به فلزات سخت آب است و این خاصیت آن سبب می شود که در تولید شوینده ها از آن بهره گرفته شود. قدرت تمیز کنندگی شوینده ها به علت این خاصیت اسید سیتریک، چند برابر می شود.

 

هم چنین میزان کف تولیدی نیز بیش تر خواهد شد. از دیگر موارد مصرف اسید سیتریک صنعتی باید به داروسازی اشاره کرد. از این ماده برای تنظیم اسیدیته کرم ها و محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده های فراوانی می شود. هم چنین به عنوان یک ضد عفونی کننده در این محصولات از اسید سیتریک بهره می گیرند. اسید سیتریک می تواند از تجمع آهک در دیگ های بخار جلوگیری کند و به عنوان نوعی ضد زنگ در فلزات کاربرد دارد.

فروش اسید سیتریک

موارد مصرف عدیده اسید سیتریک سبب شده تا فروشندگان مواد شیمیایی اقدام به توزیع آن در سطح کلان کنند. اما باید در نظر داشت که فروش اسید سیتریک در هر مرکزی نمی تواند معتبر باشد و ضروری است تا قبل از تهیه محصول، از بالا بودن کیفیت آن و هم چنین مناسب بودن قیمت، اطمینان حاصل شود. فروش اسید سیتریک در مجموعه شیمی مارکت سپاهان را می توان یکی از برترین ها در این حوزه دانست.

شما می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت بالای محصول، نسبت به خرید اسید سیتریک اقدام کنید. هم چنین باید اشاره کرد که شیمی مارکت سپاهان دارای تیمی از کارشناسان بازرگانی خبره است که قبل از تهیه محصول به شما مشاوره های رایگان ارائه می کنند. اما فاکتور قیمت!! در ادامه در مورد قیمت اسید سیتریک صحبت می کنیم.

قیمت اسید سیتریک

کیفیت و قیمت دو فاکتور جدا نشدنی به هنگام تهیه هر محصولی هستند. در رابطه با کیفیت محصول در مجموعه شیمی مارکت سپاهان صحبت شد و می توان ادعا کرد که این سایت، عرضه کننده با کیفیت ترین اسید سیتریک موجود در بازار است.

خبر خوش برای مصرف کنندگان این اسید آن که شیمی مارکت سپاهان از فروشندگان مستقیم و بی واسطه محصولات شیمیایی است و این مساله سبب شده تا قیمت تمام شده محصولات این مجموعه به نسبت مراکز رقیب پایین تر باشد. شما می توانید برای تهیه اسید سیتریک ارزان قیمت و با کیفیت بالا، با شماره های موجود در سامانه شیمی مارکت سپاهان تماس حاصل کرده و محصول را در محل خود دریافت نمایید.

About The Author

Views: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 18 =