بازار مواد شیمیایی تهران کجاست


بازار مواد شیمیایی تهران کجاست

مواد شیمیایی یکی از نیازهای ضروری قسمت زیادی از پروژه‌های دانشگاهی و همین طور مدرسه‌ها و مراکز آموزشی گوناگون است. همین طور ستون اصلی هر حوزه‌ای که با ساخت و تولید سر و کار دارد، استفاده کردن از ماده های شیمیایی اولیه است.ماده های شیمیایی در حوزه‌های گوناگون مثل چرم و نساجی، حوزه تولید مواد غذایی، آب، نفت و پتروشیمی، در زمینه‌های کشاورزی و باغبانی، ماشین سازی و … کارایی دارد.

بازار فروش مواد شیمیایی در تهران

یکی از دغدغه‌های مهم اشخاص فعال در زمینه صنعت هم، تهیه مواد شیمیایی با کیفیت است. به همین خاطر لازم است تا با مراکز عرضه و فروش این محصولات آشنایی داشته باشیم.در ادامه به معرفی چند بازار مواد شیمیایی در تهران اشاره خواهد شد.

آدرس بازار مواد شیمیایی تهران

۲ بازار مهم مواد شیمیایی در تهران، یکی خیابان ناصر خسرو و دیگری پاساژ مواد شیمیایی کیمیاست که آدرس هرکدام + لوکیشن جهت دسترسی سریع تر را در ادامه برای شما قرار دادیم.اما قبل از مراجعه به این دو بازار ابتدا پیشنهاد میکنیم ادامه این محتوا را مطالعه کنید تا با چشم باز و آگاهی از این دو بازار دیدن و خرید کنید.

بازار مواد شیمیایی ناصرخسرو

یکی از اولین بازار‌هایی که هر شخصی که با مواد شیمیایی مقداری سر و کار داشته و آشنا باشد، برای تهیه مواد شیمیایی به ذهنش خواهد رسید، خیابان ناصر خسرو می‌باشد. این بازار از دیرباز به بورس عرضه مواد، شیشه آلات و ابزار آلات و مواد شیمیایی معروف بوده است.

اگر قصد تهیه ماده های شیمیایی از این بازار را دارید، باید شناخت دقیق و خوبی نسبت به مواد شیمیایی داشته باشید و بتوانید مواد اصل و تقلبی را از همدیگر به راحتی تشخیص دهید. دلیل این موضوع این است که بعضی از فروشنده‌هایی که در بازار ناصرخسرو مجوز ندارند فعالیت می‌کنند و اجناس تقلبی را به جای اجناس اصلی به فروش می‌رسانند و شما اگر شناختی نداشته باشید هزینه جنس اصلی را روی تقلبی خواهید کرد.و امروزه اجناس تقلبی به وفور در کشور تولید می‌شود و با برندهای مختلف روانه بازار شده و به فروش می‌رسد.

بازار مواد شیمیایی پاساژ کیمیا

یکی از بهترین و بزرگترین بازار‌های خرید و فروش انواع مواد شیمیایی در تهران بازار کیمیا است. هم اکنون این بازار یکی از شلوغ‌تری ن بازارها در شهر تهران است و روزانه خریداران زیادی از آن دیدن می‌کنند.

همین طور اتحادیه فروشندگان مواد شیمیایی هم در این بازار قرار دارد‌. این بازار یکی از بازارهای فعال در حوزه فروش مواد شیمیایی است.اخیراً شهرداری تهران به دنبال این است تا مجوز انتقال واحدهای فروش ماده های شیمیایی را از ناصر خسرو به کیمیا بگیرد و بعد از این اتفاق شلوغی این بازار دوجندان خواهد شد.

موقعیت مکانی بازار کیمیا

بازار کیمیا الان بهترین بازار برای خرید و فروش مواد شیمیایی در تهران است. فروش مواد شیمیایی قبل از این در طول سال‌های مدید در خیابان ناصرخسرو انجام می‌شد که فقط مرکز خرید و فروش ماده های شیمیایی بود. اما از این به بعد علاوه بر ناصرخسرو، بازار کیمیا هم مشغول به فعالیت می‌باشد.
رفتن به ناصرخسرو برای مشتری‌ها کار خیلی دشواری بود و با کلافگی و مشکلات خیلی زیادی همراه بود.

به این خاطر که این خیابان در محدوده طرح ترافیک است و در وسط شهر یعنی در اوج شلوغی‌ها قرار گرفته است. علاوه بر راه نامناسب و شلوغی و ترافیک این خیابان وجود انواع مواد شیمیایی بی کیفیت و تقلبی و همین طور نبود نظارت کافی بر واحدهایی که کار تقلب کالا می‌کردند سبب شد که تصمیم به منتقل کردن این بازار گرفته شود.

بر عکس بازار ناصر خسرو، همه واحدهایی که در بازار کیمیا قرار گرفته‌اند ، به رعایت کردن دستورالعمل‌‌های ایمنی مجبور می‌باشند. به طور مثال همه واحدها باید هواکش و همین طور کپسول آتش نشانی را در مغازه خود نصب کنند.همین طور نحوه نگهداری مواد شیمیایی هم در این بازار به طور کامل توسط بازرسان نظارت می‌شود و از ارائه مواد شیمیایی تقلبی، موادی که تاریخ مصرف آن‌ها گذشته و یا فاسد شده‌اند و غیر مجاز می‌باشند جلوگیری می‌شود.

فروشگاه آنلاین شیمی مارکت سپاهان

برعکس دو مورد قبلی که برای فروش و عرضه آن‌ها محل فیزیکی وجود داشت،

شیمی مارکت سپاهان

یک وبسایت است که قابلیت خرید آنلاین مواد شیمیایی را ایجاد کرده است. این وبسایت یک منبع کامل برای دریافت اطلاعات در مورد مواد شیمیایی گوناگون، برندهای متعدد مواد شیمیایی و همین طور خریداری آنها به شکل انلاین است.

اگر شما از افرادی می‌باشید که حوصله گشت و گذار در بازارها را برای پیدا نمودن ماده های شیمیایی ندارید، شیمی مارکت سپاهان یک گزینه خوبی برای خرید این محصولات است. و می‌توانید به راحتی مواد مورد نیاز خود را از این فروشگاه آنلاین تهیه کنید.شیمی مارکت سپاهان یکی از اعضای اتحادیه فروشندگان ماده های شیمیایی می‌باشد که علاوه بر فروش مواد شیمیایی، انواع ابزار و شیشه آلات آزمایشگاهی را هم در فروشگاه خود به فروش می‌رساند.

همین طور به خاطر عضویت در اتحادیه کسب و کارهای مجازی و دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک، شیمی مارکت سپاهان علاوه بر گارانتی کیفیت، امکان برگشت بی قید و شرط محصول خریداری شده را تا ۷ روز در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

فروش آنلاین مواد شیمیایی

خیلی از فروشندگانی که در ناصرخسرو دارای جواز کسب عرضه ماده های شیمیایی و آزمایشگاهی هستند، تمایل دارند که به بازار کیمیا بروند و در آن جا واحد فروشی داشته باشند. بعد از رفتن، بازار کیمیا که در منطقه ۱۵ تهران قرار دارد به بازار اصلی برای عرضه و فروش مواد شیمیایی تبدیل می‌شود.بعد از گذشت مدتی خیلی از واردکنندگان و سازندگان انواع مواد شیمیایی که در بازار فروش خیلی خوبی دارند، به این فکر می‌افتند که فروشگاه‌های آنلاینی برای عرضه و فروش مواد شیمیایی ایجاد کنند.

البته خیلی از این فروشندگان هم با فروشگاه‌های آنلاین معتبر آغاز به همکاری نمودند و به این شکل دست‌های واسطه گری که متخصص نبودند را در حوزه فروش حذف می‌کنند.این واحدها به شکل کاملاً استاندارد و با مجوز فروش انواع مواد شیمیایی، دارویی و آزمایشگاهی را به بستر اینترنت وارد می‌کنند و به این شکل خریداران نه فقط می‌توانند به سادگی به تمام محصولات بازار کیمیا دسترسی داشته باشند، بلکه می‌توانند فقط با چند کلیک راحت هم یک خرید ساده و مطمئن را تجربه نمایند.

قیمت مواد شیمیایی در تهران

در زمینه خرید و فروش مواد شیمیایی یکی از نگرانی‌های مهم مشتریان و صاحبان صنایع، نوسانات قیمت مواد شیمیایی و همین طور نبود ثبات در بازار است . مهندسین شیمیایی تهران تمرکز بر روی ارائه خدمت به خریداران، عرضه ماده های شیمیایی با بهترین قیمت را هدف خود قرار داده اند. برای اطلاع از قیمت این محصولات به سایت ما مراجعه نمایید.

کیفیت و اصالت کالای مواد شیمیایی

در زمینه تامین ماده های شیمیایی با توجه به بودن شرکت‌ها و کارخانجات زیادی در حوزه تولید مواد شیمیایی ، همیشه فرق در کیفیت و مزیت‌های مواد شیمیایی وجود داشته است. نکته خیلی بد در بازار مواد شیمیایی این است که مشتریان بار‌ها بعد از تهیه متوجه نبود تطابق ادعا واحد فروش و ویژگی‌های حقیقی ماده شیمیایی میشوند. کارشناسان و متخصصان ما در مجموعه همیشه در تلاشند تا در رابطه با ویژگی‌های مواد شیمیایی مد نظر شما، اطلاعات درست و معتبر را در اختیار مشتری عزیز قرار دهند. برای این که از اصالت کالا مطمئن شوید و بعد از آن خرید خود را انجام دهید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سخن پایانی

مواد آزمایشگاهی و همین طور انواع مواد شیمیایی از تنوع خیلی زیادی برخوردار هستند و در عین حال این مواد در زمان ذخیره کردن باعث به وجود امدن خطرات خیلی زیادی از جمله ریسک آتش سوزی را برای اشخاص به دنبال دارند.

به خاطر احتمال وجود خطرات بیان شده از نیازهای توزیع و فروشندگی ماده های شیمیایی رعایت کردن یکسری قوانین و اصول برای موارد ایمنی است. به همین خاطر بازارهایی مخصوص و با استاندارد‌های مورد نیاز برای عرضه این محصولات در تهران در نظر گرفته شده است.اگر تمایل به خرید ماده های شیمیایی داشتید با کارشناسان ما مشورت نمایید و آن را با قیمت مناسب تهیه کنید.

فراموش نکنید، حتی اگر در حوزه کاری خود متخصص ترین فرد هستید، در هنگام استفاده یک ماده شیمیایی در تولیدات محصول مدنظرتان ممکن است یک ماده تاریخ مصرف گذشته،یا یک ماده جایگزین محصول نهایی شما را بسیار تحت تاثیر قراردهد.مشاوره رایگان شیمی مارکت سپاهان تمام دغدغه های شما را یکجا تضمین میکند.

پاساژ کیمیا یا ناصر خسرو، کدام انتخاب درسته؟

هر دو بازار از مراکز فروش عمده و جزئی مواد شیمیایی در تهران هستند و شاید به صورت جزئی تفاوت های زیادی نتوان گفت اما شاید به تجربه خرید از پاساژ کیمیا به صورت خضوری بهتر باشد

About The Author

Views: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 1 =