تولید کننده سدیم لوریل اتر سولفات


از مهم ترین عناصری که امروزه بیشتر مورد توجه و استفاده قرار گرفته است میتوان به سدیم لوریل سولفات اشاره کرد که در ادامه این مقاله به مراکز خرید سدیم لوریل سولفات و همچنین قیمت سدیم سولفات در بازار اشاره میکنیم پس با ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

تولید کننده سدیم لوریل اتر سولفات در تهران

سدیم لوریل اتر سولفات  یک ماده شوینده و سورفکتانت است که معمولاً در محصولات مختلف تمیز کردن و مراقبت شخصی استفاده می شود. همچنین با نام های دیگری مانند سدیم لورت سولفات (SLES)، سدیم لوریل سولفات اتر و سدیم پلی اکسی اتیلن لوریل سولفات نیز شناخته می شود. SLES یک مایع زرد رنگ محلول در آب با بوی ملایم و مشخص است. تولید کنندگان زیادی در کشور وجود دارند که این عنصر را تولید میکنند که یکی از بهترین و با سابقه ترین این شرکت ها شرکت شیمی مارکت سپاهان است که با بهترین کیفیت به تولید این محصول میپردازد..

SLES از واکنش لوریل الکل با اکسید اتیلن برای تشکیل یک اتر پلی اکسی اتیلن ساخته می شود. مولکول های اکسید اتیلن به گروه هیدروکسیل روی مولکول لوریل الکل متصل می شوند تا زنجیره ای از واحدهای اکسید اتیلن را تشکیل دهند. تعداد واحدهای اکسید اتیلن در زنجیره می تواند متفاوت باشد و در نتیجه درجات مختلفی از SLES با خواص متفاوت ایجاد شود. متداول ترین گرید SLES دارای حدود ۳ واحد اکسید اتیلن است.

SLES یک سورفکتانت همه کاره است که به طور گسترده در محصولات تمیز کننده مانند مایعات ظرفشویی، شوینده های لباسشویی و پاک کننده های خانگی استفاده می شود. همچنین معمولاً در محصولات مراقبت شخصی مانند شامپوها، شوینده‌های بدن و خمیردندان یافت می‌شود. SLES یک ماده پاک کننده بسیار موثر است که با کاهش کشش سطحی آب، به آن اجازه نفوذ و از بین بردن کثیفی و کثیفی را می دهد. همچنین دارای خواص امولسیون کننده است، به این معنی که می تواند به ترکیب روغن و مواد مبتنی بر آب در فرمولاسیون کمک کند.

About The Author

Views: 4

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + سیزده =