روش استفاده از زاج سفید برای بهبود عفونت واژن (رحم)


روش استفاده از زاج سفید

روش استفاده از زاج سفید برای بهبود عفونت واژن:

ازکاربردی ترین خواص زاج سفید، بهبود عفونت واژن میباشد. به همین منظور روش های مختلفی برای استفاده از زمه پیشنهاد میشود. با توجه به اینکه این ماده یک ماده شیمیایی معدنی میباشد و تاثیرات مختلفی روی بدن و پوست اشخاص مختلف میگذارد بهتر است قبل از استفاده از روش های ذکر شده با پزشک متخصص مشورت کرده و سپس تصمیم بگیرید.

روش اول: زاج سفید را پودر کنید و داخل واژن قرار دهید تا خود از عفونت را از داخل بافت واژن و رحم خارج کند.

روش دوم (مناسب برای دختران): زاج سفید را به دستمال مرطوب آغشته کنید و دستمال را روی واژن خود قرار دهید تا عفونت را به خود جذب کند.

روش سوم: قطعه ای از آلوم را مانند شیاف به آب آغشته کنید و در داخل واژن قرار دهید. پس از ۱۰ دقیقه آن را خارج کنید.

روش چهارم: مقداری از پودر زاج سفید را داخل تشتی از آب حل کنید و به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه داخل آن قرار بگیرید.

روش استفاده از زاج سفید

روش استفاده از زاج سفید برای رفع بوی بد عرق بدن و بوی پا:

بوی بد عرق و بوی بد پا از جمله مواردی هستند که همواره در هر شرایطی همراه ما هستند! زمه میتواند بهترین گزینه برای رفع آن باشد. برای رفع بوی بد عرق باید به نکاتی در هنگام تهیه این محصول توجه کنید. معمولا زاج سفید به شکل قطعات بزرگ عرضه میشوند که در ابتدا باید آن ها را پودر کنید و سپس انگشت خود را نمناک کرده و به پودر زاج زده و سپس آن را به زیر بغل خود بمالید.

برای اینکه بوی بد پا را هم از بین ببرید به همین ترتیب عمل کنید و پودر زاج را در قسمت های داخلی کفش خود بریزید تا باکتری های تولید کننده بوی پا را از بین ببرد.

 

زاج سفید چیست ؟

 

زاج سفید ماده ای حل شونده در آب است و به آسانی آن را می‌توان تهیه کرد تا در مورد کاربرد از آن بهره گرفت. همچنین باید بگوییم که زاج سفید یک ماده معدنی عنی با شکل ظاهری بلوری است. زاج ترکیباتی از سولفات المینیوم و سولفات پتاسیم دارد که نام تجاری آنرا اغلب به سولفات آلمینیوم می‌شناسند. نام زاج سفید در زبان ترکی زی، در زبان ارمنی شیپ و در زبان مشهدی زمه نام دارد .

 

روش استفاده از زاج سفید برای بهبود عفونت واژن (رحم)

 

در رابطه با طریقه استفاده از زاج سفید برای عفونت رحم باید گفت که شما به چند روش می‌توانید این کار را انجام دهید :

 

  • شیاف قطره ای زاج در واژن که به آب آغشته شده است.
  • زاج سفید را در ظرف بزرگی از آب حل کنید و برای مدت ۱۵ دقیقه درون آن آب بشینید.

 

شما باید حواستان باشد که خود سرانه کاری را انجام ندهید و حتما به مقداری که گفتیم از زاج سفید استفاده کنید. زیرا استفاده زیاد از آن نه تنها باعث درمان زودتر نمی‌شود بلکه آسیب هایی هم به شما می رساند.

طریقه استفاده از زاج سفید برای عفونت رحم

 

طبق تحقیقات انجام شده توسط دانشمندان و اهل این حوزه باید در زمان های مشخص از زاج سفید استفاده کرد و همینطور سر خود از آن استفاده نکرد زیرا این ماده در صورت عدم رعایت الگو مصرف می‌تواند به شما بسیار آسیب بزند. زاج سفید در مدل های مختلفی وجود دارد که زاج آلومینیوم نوع پرکاربرد و پر استفاده آن است.

 

طرقه استفاده از زاج سفید برای عفونت رحم در چند روش قابل انجام است :

 

در روش اول شما با استفاده از پودر زاج سفید را وارد واژن خود کنید.

 

در روش دوم زاج سفید را به دستمال تمیز مرطوب بمالید و سپس از آن استفاده کنید.

 

در روش سوم زاج سفید را به حالت شیاف دربیاورید  و با آب تماس دهید و سپس به واژن وارد کنید. اما حواستان باشد که بیشتر از ۱۰ دقیقه از آن استفاده نکنید چون بدترین اتفاقات ممکن است برای شما پیش بیاید.

 

روش استفاده از زاج سفید برای تنگ کردن واژن:

یکی از راه های تنگ کردن واژن استفاده از آلوم میباشد. به این منظور یک نخود زاج را بکوبید تا به شکل پودر درآید و داخل عسل چند لحظه حرارت دهید و با اپلیکاتور وارد رحم کنید تا از ایجاد حساسیت و خشکی جلوگیری کند.

روش استفاده از زاج سفید برای سفید کردن دندان:

برای اینکه دندان های سفید داشته باشید میتوانید از زاج سفید کمک بگیرید این ماده مانند جرم گیر عمل میکند. پودر زمه را داخل مقدار بسیار کمی از آب حل کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد سپس آن را با انگشت یا مسواک مانند خمیر دندان استفاده کنید و سپس دندان های خود را بشویید.

روش استفاده از زاج سفید برای بند آوردن خون بینی:

از آنجا که زاج سفید خاصیت قابض کنندگی دارد میتواند برای برای بند آوردن خونی که از بینی جاری شده است استفاده شود. برای اینکار دستمال کاغذی را مرطوب کرده و به پودر زاج بمالید و بینی خود را با آن نگه دارید.

طریقه استفاده از زاج سفید برای عفونت رحم


در بالاتر برای شما طریقه استفاده از زاج سفید برای عفونت رحم را قرار دادیم و اگر بخواهیم در اینجا به صورت خلاصه توضیح دهیم باید بگوییم که شما در نهایت شما باید پارچه ای نمناک کنید و به زاج سفید آن را آغشته و آن را وارد رحم خود کنید. شما همچنین میتوانید این زاج سفید را از شرکت بزرگ شیمی مارکت سپاهان تهیه کنید.

روش استفاده از زاج سفید برای جوانی پوست:

زاج سفید خاصیت انقباض کنندگی دارد و میتواند پوست را بکشد. در اثر کشیدگی پوست فرایند جوان سازی انجام میشود. برای این منظور یک قاشق پودر زاج را با یک قاشق عسل مخلوط کرده و بر روی پوست قرار دهید. این مخلوط را به مدت ۱۵ دقیقه روی پوست بگذارید و سپس با آب بشویید.

روش استفاده از زاج سفید برای سفت کردن ترشیجات:

اگر تجربه درست کردن ترشی داشته باشید میدانید که بعد از مدتی محتویات داخل ترشی شل شده و خاصیت ترد بودن خود را از دست میدهند و به اصطلاح له میشوند. این درحالی است که اگر داخل آب ترشی مقداری زاج سفید حل کنید این اتفاق نمی افتد و ترشی تا مدت ها خاصیت ترد بودن خود را نگه میدارد.

About The Author

Views: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هشت =