طرز تهیه مواد شوینده کارواش


طرز تهیه مواد شوینده کارواش⭐[فرمول تهیه مایع شوینده کارواش]

رنگی که در بدنه خودروها مورد استفاده قرار می گیرد، باید به وسیله شوینده های مخصوصی مورد شست و شو قرار گرفته تا از وارد شدن آسیب به بافت آن جلوگیری به عمل آید. این گفته به آن معناست که نمی توان با استفاده از شوینده های معمولی و خانگی، نسبت به تمیز کردن بدنه خودرو اقدام کرد و این کار جز خدشه دار کردن رنگ خودرو، نتیجه ای به همراه ندارد.

به همین دلیل ضروری است تا برای شست و شوی خودروی خود، از شوینده های مخصوص کارواش بهره گیرید و به این واسطه، ضمن تمیز کردن رنگ خودرو به بهترین شکل، از وارد شدن آسیب به آن نیز خودداری کنید. اما این شوینده ها دقیقا چه هستند و چه تفاوتی با شوینده های خانگی دارند؟ طرز تهیه مواد شوینده کارواش به چه نحو است و از کجا می توان آنها را تهیه کرد؟ اگر قصد رفتن به کارواش را نداریم و شست و شوی خودرو را خودمان به عهده می گیریم، با خرید شوینده های مخصوص کارواش می توان به بالا رفتن عمر مفید رنگ خودرو کمک شایانی کرد. برای کسب اطلاعات بیش تر در این زمینه، آشنایی با طرز تهیه مواد شوینده کارواش و هم چنین خرید مرغوب ترین نوع آن، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

نحوه استفاده از شامپو کارواش

در ابتدا به تفاوت بین شوینده های خانگی و کارواش اشاره ای داشته باشیم. شوینده های خانگی به دلیل دارا بودن اسیدیته یا PH بالا، می توانند سبب خوردگی و تغییر رنگ خودرو شوند. این مساله سبب می شود که استفاده از شوینده های کارواش که اسیدیته کمتری دارند، در اولویت باشد. تگزاپون و آب دیونیزه از اصلی ترین ترکیباتی هستند که در شامپوهای خودرو از آنها بهره گرفته می شود.

هم چنین می توان به گلیسیرین، سولفونیک اسید، سدیم لوریل سولفات و نرم کننده ها هم در این شوینده ها اشاره کرد. نکته حائز اهمیت در این شوینده ها، توجه به اسیدیته نهایی محصول است که برای رنگ خودرو مضر نبوده و آسیبی به بافت آن وارد نکند.

طرز تهیه مایع کارواش

این اسیدیته باید عددی در حدود ۶ الی ۸ باشد که با بهره گیری از سدیم هیدروکسید که ماده ای قلیایی است، تنظیم می شود. نحوه استفاده از شامپو کارواش نیز ساده است و شما می توانید با ترکیب کردن این شوینده ها با آب برای مدت زمان چند ساعت قبل از شروع شست و شو، عملیات پاکسازی خودرو خود از هر گونه آلودگی، فضولات حیوانات، پشه ها و … آغاز کنید.

فروش شوینده کارواش

مهم ترین فاکتوری که در شست و شوی خودرو اهمیت دارد، نوع شوینده ای است که انتخاب می کنید. خرید شوینده ای بی کیفیت می تواند بیش از استفاده از شوینده های خانگی به خودروی شما آسیب وارد کند. بنابراین در نظر داشته باشید که تهیه این ماده را از معتبرترین مراکز به انجام رسانید. در بین مراکزی که در حال فروش شوینده کارواش هستند، نام مرکز شیمی مارکت سپاهان  به چشم می خورد که می تواند خیال مصرف کننده را بابت کیفیت محصول راحت کند.

فروش شوینده کارواش در این مرکز فروش مواد شیمیایی، به صورت آنلاین می باشد. مصرف کنندگانی که به سلامت رنگ خودرو خود اهمیت می دهند، می توانند با برقراری تماس با کارشناسان بازرگانی این مرکز و یا سفارش آنلاین از سایت، شوینده کارواش با کیفیت را در محل خود دریافت نمایند. شیمی مارکت سپاهان به عنوان مرکز خوش نام فروش شوینده کارواش، به عرضه با کیفیت ترین شوینده ها با قیمت مناسب پرداخته است.

لیست قیمت مواد شوینده کارواش

برای آگاهی از لیست قیمت مواد شوینده کارواش در سایت شیمی مارکت سپاهان، تنها کافی است سری به این سایت زده و قیمت ها را مقایسه کنید. شیمی مارکت سپاهان  از پرچم داران فروش مستقیم کالاست و این مساله به معنای حدف واسطه گری می باشد.

واسطه ها تنها نقش افزایش دهنده قیمت را بر روی کالاها ایفا می کنند و در عین حال به علت دست به دست شدن محصول، احتمال افت کیفیت آن نیز وجود دارد. اما شیمی مارکت سپاهان با فروش مستقیم مایع کارواش، این مشکل را در چرخه فروش خود حل کرده و از دسته فروشندگانی است که محصول با کیفیت را با قیمت مناسب به دست شما مصرف کنندگان عزیز می رساند.

About The Author

Views: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =