مرکز خرید و فروش عمده سود پرک


مرکز خرید و فروش عمده سود پرک

سود پرک یا کاستیک سودا یک ماده قوی در میان مواد شیمیایی محسوب می شود این ماده ظاهری جامد و پولکی دارد که رنگ آن سفید و فاقد بو است. سود پرک با فرمول شیمیایی NaOH تولید و در بسیاری مرکز خرید و فروش سود پرک به صورت بسته بندی های گوناگون عرضه می شود. در این فرمول کلمه Na به معنای کاتیون سدیم و OH به معنای هیدروکسید آنیون است. این ماده را می توانید به عنوان یک چربی گیر صنعتی بسیار قدرتمند استفاده کنید. دمای متناسب برای ذوب این مواد ۱۳۹۰ درجه سانتی گراد و چگالی آن ۱۳/۲ گرم است. سود پرک قابلیت جذب نم و رطوبت را دارد به همین دلیل در حمل و نقل سود پرک باید از کیسه های ضخیم برای محافظت از مواد استفاده کرد تا آسیبی به آن وارد نشود. سود پرک درون آب قابل حل شدن است و به محض حل کردن آن درون آب گرمای بسیاری را از خود خارج می کند. در این مطلب شما را با این ماده پر کاربرد و بهترین مرکز فروش آنلاین هیدروکسید سدیم آشنا خواهیم کرد.

فرمول شیمیایی سود پرک

سود پرک و کاربردهای آن

مترادف کلمه سود پرک با نام های هیدروکسید سدیم، کاستیک سودا، سود سوز آور است و سود پرک در تجارت با این اسامی شناخته می شود. در صورت استفاده از سود پرک نکات ایمنی را رعایت کنید. این ماده شیمایی اگر با چشم و پوست بدن تماس پیدا کند باعث نابینایی، سوختگی و خوردگی پوست می شود. قبل از مصرف سود پرک حتما از دستکش ایمنی، ماسک صورت، لباس مخصوص، عینک و…استفاده کنید. سود پرک کاربرد های فراوانی در صنعت دارد که شامل موارد زیر می شود:

  • سود پرک در صنعت کاغذ سازی، نساجی،غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • ساخت آلومینیوم توسط سنگ معدن
  • شست و شوی سبزیجات و میوه ها و…
  • تهیه کردن شکلات، نودل چینی، قهوه و نوشیدنی هایی که فاقد الکل هستند.
  • برای سفت کردن بستنی و ساخت رنگ کاراملی
  • از سود پرک برای ساخت صابون، انواع مختلف مواد شوینده، تمیز کننده و مواد شیمیایی استفاده می شود.

استفاده از سود پرک در انواع شوینده ها

مرکز خرید عمده سود پرک

همان طور که می دانید فروشگاه شیمی مارکت سپاهان یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین در سراسر کشور محسوب می شود و این فروشگاه آنلاین مواد شیمیایی از جمله سود پرک را تولید و به تمام نقاط عرضه می کند. فروشگاه شیمی مارکت سپاهان با ۱۰ سال سابقه تولید موفق شده است سود پرک و تمام محصولات شیمیایی خود را با کیفیت بالا در وزن های متفاوت به صورت عمده و جزئی در اختیار مشتریان قرار دهد. برای خرید عمده سود پرک می توانید از ۲ روش زیر استفاده کنید: روش اول حضوری، روش دوم غیر حضوری

همان طور که می دانید فروشگاه شیمی مارکت سپاهان بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد. برای خرید عمده سود پرک با استفاده از روش حضوری؛ همان طور که مشخص است کاربران برای خرید عمده باید به صورت حضوری در فروشگاه شیمی مارکت سپاهان حاضر شوند و سود پرک را به صورت عمده و یک جا همراه با بسته بندی های زخیم، در وزن های متفاوت و درصد خلوصی بالا خریداری کنند. به هیچ وجه نگران حمل و نقل مواد شیمایی که خریداری کرده اید، نباشید. فروشگاه شیمی مارکت سپاهان این قابلیت دارد که محصول را به سراسر کشور ارسال کند و آن را درب منزل به خریداران تحویل دهد از این رو برای افرادی که امکان خرید حضوری ندارند، بسیار مناسب است. فروش آنلاین هیدروکسید سدیم در سایت شیمی مارکت سپاهان یکی از مطمئن ترین راه ها برای تهیه این ماده به صورت خرد و عمده می باشد.

خرید و فروش عمده سود پرک

مرکز فروش عمده سود پرک

درکشور ایران بزرگ ترین مرکز فروش عمده سود پرک و انواع مواد شیمیایی، وب سایت فروشگاهی شیمی مارکت سپاهان است. این فروشگاه یکی از معتبر ترین مرجع مواد شیمیایی صنعتی، آزمایشگاهی در سراسر کشور محسوب می شود. شما می توانید با مراجعه به وب سایت  فروشگاهی شیمی مارکت سپاهان و با جست و جو در آن، نسبت به خرید سود پرک به صورت عمده و یا جزء اقدام نمایید. هم چنین از طریق تماس با این مجموعه همکاران ما شما را در فروش عمده سود پرک راهنمایی خواهند کرد.

About The Author

Views: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 18 =