مرکز خرید و فروش عمده کتراک


مرکز خرید و فروش عمده کتراک

کتراک در واقع یک ماده غیر انفجاری است که با به وجود آمدن نیروی کششی بسیار بدون تولید حرارت تخریبی و گاز، عملکردی مشابه مواد منفجره دارد. شکل ظاهری کتراک پودر خاکستری رنگ که همانند سیمان است بوده و با گرید صنعتی تولید و عرضه می شود. کتراک با نام های مختلفی همچون ماده غیر انفجاری، ضد بتن، تخریب کننده بتن، سنگ و ساروج شناخته می شود. استفاده از کتراک در مقایسه با سایر مواد منفجره آسان تر است و می توان در مناطق مسکونی از آن استفاده کرد، زیرا در این اماکن تخریب بدون صدا و ارتعاش همراه است. این ماده قابلیت استفاده در تمام فصول سال را دارد. اما نحوه کاربرد کتراک چگونه است؟

کتراک چیست؟

روش استفاده از کتراک

برای تهیه و آماده کردن کتراک باید مقداری آب به آن اضافه کرده و با هم مخلوط کنید تا حالت ملاتی بدست بیاید. توجه داشته باشید حتما از آب خنک و با دمای ۷ تا ۳۵ درجه سانتی گراد استفاده کنید. برای تخریب باید زمانی را معین کنید تا نور خورشید محل مورد نظر را گرم نکرده باشد. همچنین برای ریختن ملات باید حدود ۹۰ درصد درون حفره ها را پر کنید تا فضایی برای انبساط وجود داشته باشد. کتراک کاربرد های بسیاری دارد همانند خارج کردن معادن، تخریب حجم های زیاد بتن، خراب کردن صخره های سنگی، حفاری و درست کردن تونل، ساخت انواع بتن ها و گود برداری.

آموزش کار با کتراک

به هنگام کار با کتراک در نظر داشتن نکات ایمنی زیر الزامی است.

  • استفاده از عینک ایمنی به منظور محافظت کردن از چشم حیاتی است. در واقع زمانی که کتراک و آب را با هم مخلوط می کنید ممکن است حباب هایی به وجود بیاید و به درون چشم پاشیده شود و عینک ایمنی در این صورت از چشم محافظت می کند‌.
  • استفاده از دستکش پلاستیکی که به شما کمک می کند که در زمان مخلوط کردن مواد، آسیبی به پوست دست وارد نشود و اگر قطره ای از مواد کتراک بر روی دست شما پاشیده شود سریع آن را با آب سرد شست و شو دهید.
  • ماسک صورت از بخار هایی که حاصل از مواد شیمیایی به وجود می آید، جلوگیری می کند.

مرکز خرید عمده کتراک

در فروشگاه شیمی مارکت دو نوع کتراک وجود دارد که شامل کتراک ایرانی و خارجی می باشد. کتراک در فروشگاه دیجی شیمی با کیفیت عالی و قیمت مناسب و با برند kat به مشتریان و متقاضیان ارائه می شود. شما با خرید عمده کتراک دیگر نگران حمل و نقل آن نخواهید بود، زیرا فروشگاه شیمی مارکت این قابلیت را دارد تا محصول خریداری شده مشتریان گرامی را به سراسر ایران ارسال کند و درب منزل تحویل دهد.

مرکز خرید و فروش عمده کتراک

مرکز فروش عمده کتراک

فروشگاه شیمی مارکت یکی از بزرگ ترین مراکز فروشگاهی آنلاین در سراسر جهان محسوب می شود. این فروشگاه انواع مواد شیمیایی از جمله کتراک را در کیسه هایی با وزن ۲۰ کیلوگرم و با بسته بندی های عایق رطوبتی همراه با کیفیت عالی و درجه یک در معرض فروش قرار داده است. شما می توانید از طریق تماس با این مجموعه سوالات مربوط به فروش عمده کتراک را از کارشناسان شیمی مارکت جویا شوید. این مرکز عرضه کننده برترین نوع کتراک در کشور با قیمتی استثنایی و رقابتی است و علت این مساله عرضه مستقیم محصولات و به دور از دست واسطه هاست. تنها با یک بار خرید از این مرکز فروش عمده کتراک، به مشتری دائمی شیمی مارکت بدل خواهید شد و این مساله افتخاری برای این مرکز است.

About The Author

Views: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهار =