نحوه استفاده از اسید دیسکلر


نحوه استفاده از اسید دیسکلر

اسید دیسکلر که به عنوان نوعی رسوب زدا از فلزات شناخته می شود، موارد مصرف زیادی در گروه های مختلف صنعتی دارد. این اسید برای انواع مختلف فلزات متنوع می باشد و ضروری است تا برای به حداقل رساندن آسیب وارد شده به تجهیزات، از اسید دیسکلر مخصوص به نوع فلز بهره گرفته شود.

اما نحوه استفاده از اسید دیسکلر به چه نحو است؟ این اسید چگونه می تواند رسوبات موجود در دستگاه هایی چون برج های خنک کننده، چیلرها، دیگ های بخار و … را از بین ببرد، بدون اینکه به علت ماهیت اسیدی خود، به تجهیزات و فلزات بستر آسیبی وارد کند؟ این مطلب شما را با نحوه کار اسید دیسکلر و شناخت نوع مرغوب آن آشنا می کند. اگر از صاحبان صنایع و استفاده کنندگان از این اسید هستید، ادامه این مطلب که روش استفاده از دیسکلر را بیان می کند، از دست ندهید.

نحوه استفاده از دیسکلر

روش استفاده از دیسکلر

دستگاه های سرمایشی و گرمایشی به این نحو عمل می کنند که جریانی از آب از داخل لوله ها و بخش های مختلفشان عبور می کند. آب دارای املاح و یون هایی است که می توانند به مرور زمان سبب ایجاد رسوب در محل عبور خود شود. این رسوب می تواند به دستگاه آسیب وارد کند و خساراتی را به همراه داشته باشد.دیسکلر ها برای رفع این مشکل فرمولاسیون شده اند.

سه نوع اسید دیسکلر در شیمی مارکت سپاهان موجود است:

  • اسید دیسکلر معمولی
  • سوپر دیسکلر
  • دیسکلر بدون بو

روش استفاده از دیسکلر به این نحو است که اسید را وارد مخزن آبی که وارد بخش های مختلف دستگاه می شود، می کنند. این محصول از این بخش ها عبور کرده و باعث حل شدن رسوبات در خود می شود. آبی که در نهایت از مخزن خارج می شود، دچار تغییر رنگ شده است و این به معنای حل شدن رسوبات در آن می باشد. در این روش استفاده از دیسکلر، زمانی که آب خروجی شفاف شد، به معنای اتمام کار و از بین رفتن همه رسوبات است. اما در برخی مواقع به آب شفاف و با کیفیت نمی رسیم که نشان از کیفیت پایین اسید دیسکلر می باشد. بنابراین باید این محصول را تنها از موسسات و مراکز معتبر و قابل اطمینان تهیه نمود.

خرید اینترنتی دیسکلر

همان طور که اشاره شد، خرید اسید دیسکلر از مراکزی که دارای اعتبار بالایی هستند، حائز اهمیت است. زیرا انواع نامرغوبی از این محصول در بازار وجود دارد که می تواند به دستگاه شما آسیب وارد کند. خرید اینترنتی دیسکلر در مرکز شیمی مارکت سپاهان یکی از ایمن ترین شیوه های تهیه این محصول است. شیمی مارکت سپاهان یکی از مراکز با تجربه بالای فروش این ماده است که امتحان خود را پس داده است. خرید اینترنتی دیسکلر از شیمی مارکت سپاهان تنها با یک تماس تلفنی برای شما امکان پذیر خواهد بود. کارشناسان بخش بازرگانی این مجموعه آمادگی پاسخ دهی به کلیه سوالات شما در زمینه این محصول را دارند. هم چنین شما می توانید با خرید اینترنتی دیسکلر با کیفیت از این مجموعه، آن را در محل خود دریافت نمایید.

قیمت روز اسید دیسکلر

قیمت مواد شیمیایی همواره در حال تغییر و نوسان است. اما خبری خوش برای مصرف کنندگان این مواد آنکه سایت شیمی مارکت سپاهان با حذف دست واسطه ها که منجر به افزایش بی دلیل قیمت نهایی محصول می شدند، قیمت روز اسید دیسکلر را در پایین ترین سطح خود نگاه داشته است. استراتژی فروش مستقیم از بزرگ ترین اهداف این مجموعه بود که برای رسیدن به آن اقدامات زیادی را به انجام رساند. همین مساله باعث مناسب بودن قیمت اسید دیسکلر در این مجموعه قدرتمند شده است. شما می توانید با برقراری تماس با کارشناسان بخش بازرگانی ما از قیمت روز اسید دیسکلر مطلع شوید.

About The Author

Views: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − ده =