نحوه استفاده از کتراک


نحوه استفاده از کتراک

کتراک یا اسید ضد بتن، ماده ای قدرتمند است که قادر می باشد سنگ و ساروج را تخریب کند. این تخریب بی سر و صدا، شیوه استفاده مخصوص به خود را داراست که بتواند به این روش به بهترین نحو، عملیات تخریب را به انجام برساند. اما این شیوه چیست؟

چطور می توان با استفاده از کتراک، نسبت به از بین بردن بتن، سنگ و ساروج اقدام کرد؟ در این مطلب قصد داریم نحوه استفاده از کتراک را با جزئیات به شما توضیح داده و در جهت تهیه بهترین نوع آن یاریتان کنیم. اگر از دسته کسانی هستید که به این محصول نیاز پیدا می کنید، برای آگاهی از نحوه استفاده از کتراک و مشاهده بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان برای تخریب، ادامه این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب با انواع ساروج و روش های از بین بردن آن به خوبی آشنا خواهید شد.

دستورالعمل استفاده از کتراک

قبل از هر چیز به آماده سازی این ماده می پردازیم. برای آماده کردن کتراک، لازم است آن را به نسبت سه به یک با آب ترکیب کنید. به این معنا که به ازای سه سهم کتراک، یک سهم آب استفاده کرده و این دو ماده را به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید. در ادامه بررسی دستورالعمل استفاده از کتراک باید گفت که چال هایی در سنگ یا ساروج ایجاد می شود که این ترکیب درون آن ریخته خواهد شد.

نحوه استفاده از کتراک

 

فاصله بین چال ها و ارتفاع آنها بستگی مستقیمی به جنس سنگ و میزان سختی آن دارد. برای سنگ های سفت و سخت فاصله بین چال ها باید بین ۱۰ تا ۲۰ سانتی متر باشد. این در حالی است که برای سنگ های نرم تر می توان این فاصله را تا ۴۰ سانتی متر هم افزایش داد. زمانی که مایع کتراک را در این چاله ها ریختیم با بهره گیری از سربندهای چال، روی آنها را می بندیم تا مایع به بیرون سرایت نکند. در این قسمت باید به کتراک زمان داد تا به خوبی عمل کرده و باعث شکسته و منهدم شدن ساروج و سنگ شود. مدت زمان اثرگذاری کتراک با توجه به سفتی سنگ متفاوت است. اما با اثرگذاری شاهد ایجاد ترک هایی در سطح سنگ خواهیم بود که حاکی از موثر واقع شدن کتراک می باشد.

بهترین نوع کتراک

سنگ و ساروج به قدری محکم است که برای خرد کردن آنها به کتراک که ترکیبی از اسیدهای قوی است، نیاز پیدا می شود. برای اثر بخشی هر چه بیش تر این ماده لازم است تا از بهترین نوع کتراک بهره گرفته شود. کیفیت بالای کتراک، نه تنها می تواند زمان اثربخشی آن را کوتاه تر کند، بلکه در خروجی نهایی هم موثر بوده و تخریب بیش تری را به دنبال خواهد داشت.

باید اشاره کرد که این تخریب کاملا بی سر و صدا و بدون انفجار و خطر می باشد. اگر به دنبال تهیه بهترین نوع کتراک هستید، پیشنهاد ما به شما خرید این محصول از شیمی مارکت سپاهان می باشد. شیمی مارکت سپاهان عرضه کننده کتراک ارزان قیمت و با کیفیت می باشد که توانسته در طول مدت فعالیت خود، رضایت مصرف کنندگان را به همراه داشته باشد. این مجموعه فروش، اولویت خود را کیفیت بالای محصولات قرار داده و به همین دلیل می توان آن را عرضه کننده بهترین نوع کتراک در بازار دانست.

قیمت هر کیلو کتراک

برای اطلاع از قیمت هر کیلو کتراک، می توانید با کارشناسان بازرگانی این مرکز تماس حاصل کرده و ضمن اینکه مشاوره های رایگان محصولی دریافت خواهید کرد، از قیمت محصول هم مطلع شوید. قیمت هر کیلو کتراک در مجموعه شیمی مارکت سپاهان ، به نسبت سایر عرضه کننده های این محصول، پایین تر می باشد.

علت این مساله فروش مستقیم محصولات در این مجموعه می باشد که باعث شده با حذف واسطه ها، قیمت تمام شده کتراک و کلیه محصولات شیمیایی دیگر، برای مصرف کننده به صرفه باشد. در کنار قیمت ارزان کتراک، شما محصولی با کیفیت بالا دریافت می کنید و این همان هدفی است که مصرف کننده به هنگام خرید یک محصول در نظر دارد.

About The Author

Views: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 16 =