وارد کننده تری سدیم فسفات


تری سدیم فسفات

تری سدیم فسفات یک ماده معدنی است  که به رنگ سفید قابل مشاهده است که هم به صورت پودر و هم به صورت مایع در بازار موجود است. این ماده محلول قلیایی تولید میکند و در آب بسیار حلال است و با نام های تری سدیم ارتوفسفات و فسفات سدیم نیز معروف است. همچنین با نماد انگلیسی tsp شناخته میشود. فرمول شیمیایی این ماده Na₃PO₄  است و همچنین از جرم مولکولی ۹۴/۱۶۳ برخوردار است. نقطه ذوب تری سدیم فسفات ۱.۵۸۳ درجه سیلسیوس است که از دانسیته فرم بی آب در دمای ۱۷ درجه سانتیگراد به عدد  ۲.۵۳۶ میرسد. اگر بخواهیم از نقطه ذوب و نقطه جوش آن صحبت کنیم به ترتیب دارای نقطه جوش ۱۰۰ c و نقطه ذوب ۱.۵۸۳ c است. این ماده روش های تولید متفاوتی دارد که مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت های  وارد کننده تری سدیم فسفات  زیادی وجود دارد که شرکت دیجی شیمی به عنوان بهترین واردکننده این ماده لغب گرفته است که در ادامه با این شرکت وارد کننده بیشتر آشنا خواهیم شد. تری سدیم فسفات دارای گرید های مختلفی است که به دو دسته خوراکی و صنعتی تقسیم بندی میشود که هر کدام در صنایع مختلف کاربرد دارند.

این ماده دارای مزیت ها و کاربرد های فراوانی است که باعث میشود در انواع صنایع مورد استفاده قرار بگیرد. از ویژگی های این ماده میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. این ماده سمیت کمتری دارد درحالی که میزان سمی بودن آن ناچیز است که موجب میشود زیاد برای انسان خطرناک نباشد و این میتواند یک ویژگی محسوب شود.
  2. این ماده به صورت راحت در دسترس قرار میگیرد و هیچ کمبودی در این ماده در بازار وجود ندارد.
  3. این ماده به صورت مایع و هم به صورت خشک در بازار یافت میشود که اگر حالت خشک آن را خریداری نمایید میزان عمر نگهداری آن افزایش پیدا میکند.
  4. تری سدیم فسفات را میتوان با استفاده از روش ها مناسب به محلول های مشابه قوی یا ضعیف تبدیل کرد.
  5. این ماده به صورت پاک کننده بسیار قوی نیز عمل میکند.

وارد کننده تری سدیم فسفات

شرکت های وارد کننده بسیاری برای این ماده وجود دارند که در این مقاله قصد داریم بهترین شرکت وارد کننده با بهترین قیمت را برای شما عزیزان معرفی کنیم تا با خیال راحت بتوانید با بهترین قیمت ها اقدام به خرید نمایید. فروشگاه  دیجی شیمی به عنوان بهترین وارد کننده و فروش مواد شیمیایی در داخل ایران با سابقه چندین ساله ای که دارد جزو بهترین وارد کنندگان مواد شیمیایی در ایران محسوب میشود. این شرکت به عنوان وارد کننده تری سدیم فسفات نقش زیادی در بازار ایران دارد و اگر قصد خرید این ماده را داشته باشید میتوانید این محصول را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت ممکن از این فروشگاه خرید نمایید. دیجی شیمی فروشگاه اینترنتی مواد شمیایی در زمینه فروش مواد شیمیایی ، با گستره ای از مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی متنوع مورد نیاز کارخانجات، برای کاربران خود «تجربه لذت بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می کند. ارائه کالای با کیفیت، ارسال سریع کالا، ضمانت نازل ترین قیمت، پاسخگویی تمام وقت، ارائه محصولات در بسته بندی های مختلف اصول اولیه ای است که دیجی شیمی سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این اصول، هر سال حوزه های تازه ای را در فروش مواد شیمیایی به کاربران ارائه می نماید.

 

About The Author

Views: 0

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 20 =